Skip to main content

Garantili Su Sebili Temizleme servisi, Sebillerinizin dezenfekte işlemini, evlerinizde, ofisleriniz de bulunduğu ortamda, dezenfekte ediyoruz. Böylelikle anında garantili su sebili temizleme servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Sebil dezenfekte işlemi, sonrasında. faturanız hazırlanmakta iş güvenliği mevzuatına göre, sebil bakım dezenfekte çizelgesi düzenlenmektedir. Her bir sebile ayrı ayrı sebillerinizin üzerine dezenfekte yapıldığına dair. Bakım hijyen tarihli etiket yapıştırılmaktadır.

Garantili su sebili temizleme servisi hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZİ ARAYIN: +90 216 307 07 90

İstanbul’un tüm ilçelerinde garantili ve 9 taksitle garantili su sebili temizleme servisi hizmetleri sunmaktayız. Arıtma Park güvencesi ile tüm sorunlarınızı anında gideriyoruz.

Hızlı, doğru ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Arıtma Park en kaliteli suya kavuşmanız için en ideal çözümleri siz değerli müşterilerine sunmak için durmadan çalışmaktadır.

Su Sebili

Su Sebili Temizleme

 

Ev Tipi Su Arıtma Cihazları

İş yerleri İçin Su Arıtma Cihazları

Su Sebili Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

A; Kullandığınız Damacanalar mümkünse cam damacana olsun.

B; Damacanayı yerleştirmeden önce garanti mührü plastik bandajı çıkarmayı unutmayın. Mutlaka tamamını çıkartın. Aksi takdirde. Sebil içindeki sivri kısım plastik kalıntılarından bir miktar kopartabilirler. Sizin göremeyeceğiniz soğuk su tankında. Fark edilene kadar kalırlar. malesef bu kalıntıya maruz kalmış suyu tüketebilirsiniz.

C; Su Sebilinizin yanında. Kesinlikle, çöp kovası bulundurmayın. ( sebiliniz çalışırken bulunduğu ortamdan hava çekerler) Yanında çöp olursa. Doğal olarak istenilmeyen bakteri ve kirlilikler su sebilimiz içine nüfuz ederler.

D; Su sebilinizin, damlalık kısmına, çay, kahve, veya başka bir içecek kalıntılarını dökmeyin.

E; Sebilinizin, dış yüzeyini, temizlemek için. Yumuşak az sabunlu veya nemli bez kullanın. kesinlikle musluklara dokunmayın.

F; Sebil musluk, çeşmenin arkasında, üzerinde birikebilecek tozları. sade suyla temizlenmiş. Küçük yumuşak bir fırça yardımıyla temizleyin.

Su Sebili Temizliği

G; Çamaşır suyu ya da çamaşır suyu bazlı temizleyiciler. ya da klor içeren ürünler kullanmayın. Kısaca, hiçbir kimyasal madde kullanmayınız.

H; Sebil ve Damacana Şişelerinizi, güneşten koruyun ve ışık veya sıcaklık değişikliklerine maruz bırakmayın. Mümkünse temiz hava alabileceği ortamlarda kullanın.

I; Güvenliğiniz için, su sebilinizi, ne zaman temizleyecekseniz elektrik kablosunu mutlaka ayırın. Prizden ayırın.

İ; Su sebilinizi, hareket ettirmeniz gerekiyorsa, musluklarından tutup taşımayın. muslukları sabitleme elemanı olarak kullanmayın. Zorla yapılırsa kırılabilir ve sızıntı yapabilir.

J; Sıcak su musluğu kilitli olan cihazları tercih edin. Böylece çocuklar yanmaz, kırmızı musluklarımız yetişkinler için kullanımı kolay, küçükler için güvenli olmayan bir sistemine sahiptir.

K; Muslukların altındaki kovayı, damlalığı. düzenli olarak boşaltın ve temizleyin. Elle ovalayabilir veya bulaşık makinenizi kullanabilirsiniz.

L; Su sebilinizin, kullanacağınız su bölümlerini aktifleştirin. Sebilinizin arka bölümünde. Sıcak su için ve soğuksu için ayrı ayrı anahtarlar bulunmaktadır. Böylelikle ciddi oranda enerji tasarrufu sağlarsınız.

M; Damacanayı yerleştirdikten sonra ve ara ara sebilinizin etrafını kuru bir bezle silin. Islak zemin oluşma riskini sıfırlayın. Herhangi bir düşme riskini ortadan kaldırın.

N; Su sebilinizi uzun süre kullanmayacaksanız. mutlaka fişi prizden ayırın. Damacana yı üzerinden alıp. sebil arka tapasını çıkartıp içindeki tüm suyu tahliye edin. sebilin üst kısmı, damacana konulan yeri ve musluk kısmını. Streç filmle kapatın. Kullanıma alırken, sıcak ve soğuk kısmından su tahliye edin.

O; Su sebilinizin, su ile temas eden iç kısımlarına kesinlikle müdahale, temizlik işlemi yapmanız geri dönüşü olmayan hasalara neden olabilir. Sebil iç temizliği ozon gazı ile mümkündür. Ozon gazı, en yakın temizleyiciden 3000 kat daha üstün temizlik gücüne sahiptir. Hiçbir kalıntı bırakmadan tüm koliform bakterileri sıfırlar. Mümkünse konunun uzmanını çağırın. Ozon ve sıcak buhar uygulamamızla. Aileniz ve personeliniz için sürdürülebilir sağlıklı su için..

Su Arıtma Cihazları

Su Arıtma Çözümlerimiz

En İyi Su Arıtma Cihazı Hangisidir?