Skip to main content

Garantili Su Arıtma Servisi

Tüm su arıtma cihazlarına, marka ve model gözetmeden filtre ve bakim hizmetleri – montaj hizmetleri, garantili ve ithal uzun ömürlü hizmet veren filtre ve yedek parçalar kullanarak 13 yılın verdiği güvenle tecrübeyle ve güçlü referanslarla hizmet vermekteyiz.

Sadece filtre değişimi değil cihazın tüm parçalarının testlerini ekstra ücret talep etmeden yapıyor, filtre değişim zamanında dilerseniz sizleri bilgilendiriyoruz. Şimdi bizi arayarak bir servis talebi oluşturun ve en kısa zaman gelip su arıtma servisi ile ilgili tüm işlemlerinizi çözelim.
İstenmeyen arıza durumları ve problemlerde haftanın her günü kolaylıkla ulaşılabilir su arıtma servisi hizmeti sunuyoruz.

Tüm İstanbul’da servis hizmeti ve Anadolu yakasına aynı gün hizmet sunmaktayız.

Garantili Su Arıtma Servis Hizmet ve Tüm Kartlara Taksit Seçeneği.

Su arıtma servisi için;

Tüm marka ve model su arıtma cihazlarınızın servisi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Aynı gün servis hizmetimizden yararlanın,

9 taksit imkanı ile tüm cihazlarınızı garantili bir şekilde onarıp gerekli dezenfekte işlemlerini sağlıyoruz.

Koşulsuz İade Garantisi

  • +90 216 307 07 90
  • +90 850 259 07 90
  • whatsapp:  +90 506 103 53 84

ANADOLU YAKASINA – AYNI GÜN SERVİS

HIZLI SERVİS ÇÖZÜMLERİ

+90 216 307 07 90 | +90 850 259 07 90 Her Marka Modele Su Arıtma Servis hizmeti kapsamında firmamızın temel prensibi ulaşılabilir ve kaliteli hizmet sunmaktadır.
Yedek parça, filtre ve su arıtma cihazları ile ilgili yaşanacak her problemde konumunuza en yakın servis bölgesinde bulunan uzman personellerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Güvenilir Su Arıtma Cihazı Teknik Servis Hizmeti

Arıtma Park, su arıtma servis hizmeti kapsamında uzman personelleri ile yaşanan tüm teknik sorunlarda anında çözüm üreterek gerekli desteği sağlamaktadır. Gerekli görüldüğü takdirde cihazlarda kullanılacak yedek parçalar hiçbir bir şekilde merdiven altı, kalitesi ve ucuz parçalar değildir.

Firmamız yedek parçalar ve filtrelerde tamamen kaliteli ve sağlıklı malzemelerin kullanılmış olmasına özen göstermektedir. Firmamızın kullandığı tüm filtre ve yedek parçalar Amerikan Sağlık Kuruluşu NSF tarafından Water Quality Sağlık Uygunluk Belgesi’ne sahiptir.

Garantili Su Arıtma Cihaz Servis Hizmeti

Arıtma Park olarak firmamız farklı firmalara servis hizmeti sağlamamaktadır. Tüm hizimetler firmamızın kendi bünyesinde gerçekleştirilmekte olup %100 garantilidir. Kullanılan tüm yedek parça ve filtreler %100 garantilidir. Firmamız tüm tezgah altı su arıtma cihazlar için alternatif ve özel servis hizmeti imkanına sahiptir.

Servis hizmetimiz kapsamına teknik ekibimiz gelip cihazınızı inceler ve sorunun tespitini yapar. Ardından cihazınız gerekli bakım ve onarım ve gerekli ise filtre değişim işlemi için teknik ekiplerimiz tarafından filtre değişimi işlemi uygulanır. Randevu sistemimiz sayesinde.6-12 aylık periyotlarda filtre değişimi.ve gerekli bakım ve onarım işlemleri Randevusu alınarak.sağlıklı su kullanmaya devam edersiniz.

Tüm Su Arıtma Cihazları İçin Garantili Servis Hizmeti

Firmamız tüm cihazlar için, su arıtma servis olarak faaliyet göstermektedir. Tezgah altı su arıtma cihazlarında hem alternatif hem de özel servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlarda kullandığımız tüm parça ve filtreler gerekli uygunluk belgesine sahiptir. Servis, arıza ve parça değişim hizmetlerinde. Firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanarak içme suyunuz başta olmak üzere yemek ve çay sularınızda da sağlıklı ve lezzetli su kaynağının tadını kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Bizim için öncelikle olan müşteri memnuniyeti ve sizin sağlığınızdır. Su arıtma servisi hassas bir konudur. Cihaz seçiminde olduğu kadar firmanın su arıtma servisi de oldukça önemlidir. Bakımdan teknik arızalara kadar her konuda teknik ekibin ulaşılabilir ve hızlı olması gerekir. Aksi takdirde cihazınızın çalışması sekteye uğrayacak sağlıklı suya erişiminiz kısıtlanacaktır. Bu noktada firmamız tüm markalara ait. su arıtma servisi, filtre değişimi ve montajı hizmeti vererek müşterilerimizin sağlıklı suya ulaşımını kolaylaştırmaktadır.

Tüm Su Arıtma Cihazları İçin Garantili Servis Hizmeti

Firmamız tüm cihazlar için, su arıtma servis olarak faaliyet göstermektedir. Tezgah altı su arıtma cihazlarında hem alternatif hem de özel servis hizmeti sunmaktayız. Cihazlarda kullandığımız tüm parça ve filtreler gerekli uygunluk belgesine sahiptir. Servis, arıza ve parça değişim hizmetlerinde. firmamızın sunduğu ayrıcalıklardan yararlanarak içme suyunuz başta olmak üzere yemek ve çay sularınızda da sağlıklı ve lezzetli su kaynağının tadını kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Bizim için öncelikle olan müşteri memnuniyeti ve sizin sağlığınız dır.Su arıtma servis’i hassas bir konudur. Cihaz seçiminde olduğu kadar firmanın su arıtma servisi de oldukça önemlidir. Bakımdan teknik arızalara kadar her konuda teknik ekibin ulaşılabilir ve hızlı olması gerekir. Aksi takdirde cihazınızın çalışması sekteye uğrayacak sağlıklı suya erişiminiz kısıtlanacaktır. Bu noktada firmamız tüm markalara ait. su arıtma servisi, filtre değişimi ve montajı hizmeti vererek müşterilerimizin sağlıklı suya ulaşımını kolaylaştırmaktadır.

Tüm İstanbul’da Geniş Servis Hizmeti

Firmamız İstanbul’un farklı noktalarında su arıtma servis hizmeti sunmaktadır. Ümraniye su arıtma servis, Pendik su arıtma servis, Sultanbeyli su arıtma servis, Ataşehir su arıtma servis, Maltepe su arıtma servis, Üsküdar su arıtma servis,Çekmeköy su arıtma servis,Sancaktepe su arıtma servis,Beykoz su arıtma servis ve Kartal su arıtma servis’bu semtlerden gelen . su arıtma servis taleplerinize .aynı gün içerisinde ekip göndererek hızlı cevap veririz.

Hiçbir marka ile sözleşmemiz ve yetki belgemiz yoktur. Sadece kendi isteğinizle bizi çağırmanız halinde servis personeli yönlendirilir ve cihazınız Arıtmapark sorumluluğu ile tamir edilir.