Skip to main content

        Su arıtma cihazı filtre değişimi

 

Su Arıtma Cihazınızın, filtresi kartuşlarını düzenli olarak değiştirmek, Sağlığınız İçin Mutlak Gerekliliktir. ve şiddetle tavsiye edilir. Neden Sürekli Filtre Değiştirmeliyim Diyorsanız ve Neden https://aritmapark.com/hizmetlerimiz/su-aritma-servisi/  Sizinle Çalışmalıyız Size Neden Güvenelim Sorusunu Haklı olarak sorabilirsiniz.

Arıtmapark ailesi olarak . Nasıl fark yaratabiliriz? Nasıl daha yararlı olabiliriz? Sürekli en yeniyi, en iyiyi araştırma çabasındayız. Nasıl daha uzun vadeli, nasıl daha sağlıklı filtre ve yedek parçaları kullanabiliriz onun araştırmasındayız daima. Güvenilir su arıtma filtresi bizim için en önemli konu durumundadır.

Günümüzde sektörümüzde her şeyin, taklit filtre, muadili sahte sertifikalı filtre, ürünleri ile uğraşıyoruz. Çünkü piyasada ustayız diye çok insan türedi. Daha dünkü firmalar. Bilgi beceri ve malzeme bilgisine tam olarak sahip olmadan sektörde hizmet veriyorlar. Ve kullandıkları filtre, depo ve yedek parçalar yüzünden. Giderek artan bir su arıtma masrafı ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

                       Sahte Sertifikalı Güvenilir olmayan filtre kullanımında

Filtre kartuş içinde. Kullanılan Karbon; kalitesiz ve gramaj olarak düşük olmakta. Kullanılan ana membran filtre liste fiyatı olarak en alt fiyattakiler olabiliyor. Su üretim kapasitesi düşük, atık su atma oranı daha yüksek olabiliyor. Bu düşük kaliteli membran a su vermekle görevli olan ilk üç filtre karbon filtreleri, karbon kusması ile.( sürekli olarak siyah, koyu renkli bulanık su verirler. Filtreden küçük karbon taneleri kaçar.) karbon kusmukları ve koyu renkli su. Zaten düşük kalitede olan memdünyanın en kaliteli filtresibran filtreyi çok kolaylıkla tıkar. daha kalitesiz su tüketirsiniz. Periyodik bakım tarihiden çok daha erken zamanda. Tekrardan filtre masrafına girersiniz. İlk bakışta karlı olan filtre değişim ücreti. Size pahalıya gelir. Emin olmadığınız filtreyi satın almayın. Satın alırsanız kolay ulaşabileceğiniz kişileri tercih edin. Sorumluluk alıyorlarsa işi yaptırın. Su arıtma cihazı filtre değişimi ,

NSF SERTİFİKASI

ORJİNALLİK BELGESİ..

su arıtma cihazı filtreİşlemini kendiniz yapıyorsanız nereden nasıl tedarik edeceğinizi arıtma cihazınızın olası filtre arıza durumlarında ehil olduğunuzu düşünüyorsanız. Saygı duyarız. Yalnız her iş ustalık ister doğal olarak.

 Güvenilir su arıtma filtresi .ile daha temiz ve uzun vadeli sağlıklı suya kavuşun

https://aritmapark.com/hizmetlerimiz/su-aritma-servisi/  linkimizden bize ulaştığınızda. 13 yıllık birikimimizle. Size sunacağımız ilk şeyimiz. Kullandığımız filtrelerin güvenilir olduğudur. https://aritmapark.com/urun/ap-lg-filtreli-akilli-su-aritma-cihazi/  buradan. Güvenilir su arıtma filtresi. sertifikasını görselini  inceleyebilirsiniz.

 

SU ARITMA FİLTRELERİMİZ

Su Arıtma  filtresi –  kartuşları, su filtresi sistemlerinin kalbidir ve her biri, kimyasalları ve kirleticileri filtrelerler ve bu süreçte en  önemli bir rol oynar.

 

Su Filtrelerinin Değiştirilmesi Neden Önemlidir?

Su filtrelerini düzenli olarak veya gerektiği gibi değiştirmek, filtrelenmiş su sisteminizin içme suyundaki kirletici maddeleri uzaklaştırmada verimli bir şekilde çalışmaya devam etmesini sağlar.

Su Filtresinin Ömrü

Su filtresi kartuşlarının ömrü genellikle iş yerlerinde kullanıma göre 6 ila 12 aydır. Ev kullanımında 3 adet ön filtre 11 ay – ana filtre 24-36 ay arasında görevini kolaylıkla yapar. Filtre tıkandığında veya kartuşlar zamanında değiştirilmediğinde, musluk suyunda bulunan kirleticileri ve kimyasalları etkisiz hale getiremeyeceği için. Arıtma cihazında gerekli verimi alamayız.

Su filtresini değiştirmemek, musluk suyundan klor, kriptosporidium, giardia, toz, pas ve tortu gibi kirletici maddeler ve kimyasallar içeren içme suyuna son verebileceğiniz anlamına gelir.

Bir su filtresinin ömrünü etkileyen farklı faktörler vardır ve bunlardan başlıcaları şunlardır:

Su Kalitesi – Evinize veya ofisinize sağlanan şehir suyunun kalitesi düşükse, filtre kirleticileri daha hızlı bir şekilde biriktirecektir

 Su Kullanımı – Doğal olarak, bir aile kullanımında  genellikle az tüketilir ve ofis, personelin genellikle ofiste eve kıyasla daha fazla zaman geçirmesiyle çok daha fazla tüketebilir.

 

Su Filtresini Değiştirme Zamanının Göstergesi

Bazen, suyun tadı veya kokusu değiştiği için bir filtre artık çalışmadığı anlaşılır hale gelir. Ayrıca, filtre kartuşunun içinde çamur görünümü oluşur. bir kalıntının oluştuğu ve kolayca fark edilemediği durumlar da olabilir. Müşterilerimiz için bu işaretlerden herhangi biri ortaya çıkarsa bizi aramanızı öneririz.

Su arıtma cihazı filtre değişimi   Bir filtrenin değiştirilme zamanı geldiğinde suyun daha yavaş akacağına dair bir yanlış kanı vardır, ancak bu her zaman böyle değildir. Bazen su daha hızlı akabilir, bu nedenle bir filtrenin hala iyi olup olmadığına karar vermek için lütfen sadece su akış hızına güvenmeyin.

Müşterilerimiz için filtre kartuşlarını değiştirmek için 12 ayda bir iletişime geçiyoruz kısa mesaj veya telefon araması ile size ulaşıyoruz. Müşterilerimizden bazıları daha sık su filtresi değişimine ihtiyaç duyuyor, bu nedenle önerilen zamanlamaya göre uyum sağlıyor ve iletişim kuruyoruz.

Filtreler düzenli olarak değiştirildiğinde ve su filtre sistemleri servis ve bakım yapıldığında, siz ve aileniz için harika tat ve temiz su sağlandığından emin olabilirsiniz.

Saygılarımızla….