Skip to main content

Su arıtıcıları, hoş olmayan koku, klor ve bakteri kirliliklerinden kurtularak harika bir tada sahip güvenli içme suyu sağlar.

Kurşunu, alımından hemen önce içme suyundan arındırırlar, dolayısıyla vücudunuzu bu elementin zararlı etkilerinden korurlar.

Eve bir su arıtma cihazı almak, saf ve katkısız su sağlar ve bunu şişelenmiş sudan çok daha düşük bir fiyata sağlar

Su arıtıcıları, rektal kanser, kolon kanseri ve mesane kanseri gibi ölümcül hastalık tehdidini önemli ölçüde azaltır.

Optimal pH seviyeleri ve maksimum miktarda faydalı mineral içeren içme suyundan emin olabilirsiniz.

Musluk suyu kullanmak yerine yemek pişirmeye uygun. temiz su. ile garanti altına alınacaksınız.

Sağlam bir bağışıklık sisteminin gelişmesi için arıtılmamış su çok önemli olduğundan, çocuklar filtrelenmiş sudan büyük ölçüde yararlanabilir.

Su arıtıcılar, vücudu ve sıradan içme suyunda meydana gelen binlerce toksinden korur.

Pestisitler, arsenik ve florür gibi çözünmüş safsızlıkları ortadan kaldırarak kolera, hepatit A & B, sarılık ve tifo gibi hastalıkların oluşumunu korurlar.

Vücudumuzun dörtte üçü. su olduğu için, sağlığı korumak ve formda kalmak için temiz ve güvenli su tüketerek sulu kalmak çok önemlidir. Her gün doğru miktarda su tüketmek vücudumuz ve sağlığımız için çok önem arz eder. Vücudumuz her gün buharlaşma, nefes alma, idrar ve dışkı nedeniyle sıvı kaybı yaşar ve bunların sağlıklı olması için kirletici içermeyen su tüketilerek dengelenmesi gerekir.

Su ve Parlayan Cilt

Her gün 8-10 bardak su tüketilmesi tavsiye edilir. Vücudumuz esas olarak sudan oluşur ve bu yüzden onu sulu tutmak önemlidir. Daha az su tüketmek onu susuz bırakacaktır; dolayısıyla cilt kuru ve kırışık görünmeye başlar. Bu tür durumlardan kaçınmak için sabah uyanır uyanmaz güvenli ve temiz su tüketmeniz önerilir.

Düzenli aralıklarla su tüketmek cildinizin taze, genç ve parlak kalmasına yardımcı olacaktır. Bunun nedeni, düzenli olarak su tükettiğinizde, metabolizmanızın düzgün çalışması ve böylece tüm toksinlerin zamanla dışarı atılması ve cildinizin doğal olarak parlamasına neden olacaktır.

Sivilce ve koyu halkalar gibi cilt sorunları, düzenli olarak su tüketilerek tedavi edilebilen kandaki safsızlıklar ile ilgilidir. Doğal olarak sağlıklı ve ışıltılı bir cilde sahip olmak için her gün bol miktarda temiz su  .için.

Su ve Kilo Kaybı

Kilo Vermeye çalışmak. insanlar için büyük bir endişe kaynağıdır ve  mükemmel fiziğe sahip olmaya çalışırız.

Kilo verme programınıza başlamanın en kolay ve en uygun yolu, her gün çok ve çok su içmektir.

Araştırmalara göre;  yemekten hemen önce su içmenin kilonuzu kontrol etmeye yardımcı olduğu ortaya çıkmıştır. Kendimizi tok hissettirir ve böylelikle daha az yemek yer ve ikinci olarak metabolizmayı hızlandırır ve bu da kilo kaybına neden olur.

Su, yiyeceğin parçalanmasına yardımcı olur ve vücudun onu emmesini kolaylaştırır.

Ayrıca vücut metabolizmasını hızlandırmaya yardımcı oldukları ve sonuçta kilo vermeye yardımcı oldukları için sıvı ve meyve sularıyla dolu meyve ve sebzelerin tüketilmesi önerilir. Düzenli aralıklarla su içme alışkanlığı edinmek, formda kalmanın bir yoludur.

Su ve Egzersiz

Vücut kaslarımız yeterli sıvı ile beslenmediğinde iyi performans gösteremez ve kas yorgunluğuna neden olabilir.

Büyük miktarlarda su tüketmek vücut kaslarınıza enerji sağlamaya yardımcı olabilir ve bu nedenle egzersiz yaparken çok fazla su tüketmeniz çok önemlidir.

Terlemeseniz bile egzersiz yaparken su kaybedeceğiniz için antrenmandan önce su içmeniz önerilir.

Egzersiz seansları sırasında vücudumuz susuz kalır, bu nedenle günlük egzersiz rutininizi tamamladıktan kısa bir süre sonra su tüketmek de önemlidir.

Susuz kalmış bir vücut sizi baş dönmesi, uyuşuk hissettirir ve kaslar iyi performans göstermez ve krampları daha hızlı alma olasılığı vardır. Temiz su içmek, aynı zamanda sadece fiziksel olarak değil zihinsel olarak da keskin hissetmenize yardımcı olur.

Bir vücudun% 100 etkinliğinde çalışması için düzenli aralıklarla temiz su içmek çok önemlidir.

Su ve Sindirim

Vücutta sağlıklı sindirim sisteminin sağlanması için yeterli miktarda su tüketimi şarttır.

Vücudumuzda besinlerin emilmesi, sindirilmesi ve taşınması için su önemlidir. Yağların ve çözünür liflerin çözülmesine yardımcı olur. Bu nedenle su vücudumuzun en önemli besin maddelerinden biridir.

Toksinlerin atılmasına yardımcı olur, vücut ısısını korur ve besinleri farklı vücut bölgelerine taşır.

Yeterli miktarda su içmek aynı zamanda kabızlığı önlemeye yardımcı olur ve bu da vücudumuzdaki atıkları atarak böbreklerimizin ve karaciğerimizin yükünü azaltır.

Yeterli sıvı ve lif tüketen düzenli bir bağırsak hareketi sağlamak çok önemlidir. Böylece vücudunuzun birçok hastalık tarafından saldırıya uğramasını engeller ve sizi sağlıklı ve zinde bir durumda bırakır. Düzenli aralıklarla su içmek vücut sistemlerinizin verimli çalışmasına yardımcı olur.

Su ve Diş

Florür, sağlıklı dişlerin korunmasına yardımcı olan doğal bir elementtir. Diş çürümesini önlemede önemli rol oynayan ve diş gelişimini destekleyen suda doğal olarak bulunur.

Bir şey yediğiniz an, ağızdaki bakteriler şekeri ve karbonhidratları aside dönüştürerek diş minesine daha fazla saldırarak boşluğa neden olur. Şekerin etkilerini seyrelterek diş çürümesine karşı koruyan bol miktarda. temiz su .tüketmek önemlidir.

Sudaki florür varlığının hem çocukların hem de yetişkinlerin dişleri üzerinde güçlü bir etkisi olduğu tahmin edilmektedir. Temiz sudaki florür miktarı kirli sudakinden daha fazladır.

Bir su arıtma cihazı taktırarak, dolgu ve diş tedavileri için harcanan miktarı azaltarak tasarruf edebilirsiniz. Böylece temiz ve güvenli içme suyu aynı zamanda sağlıklı ve ışıltılı dişler sağlayacaktır.

Su ve Saç

Su saçlarımızı temizlemeye yardımcı olur. Vücudumuzun dışından bu şekilde çalışır. Ancak su aynı zamanda saçımızın içeriden beslenmesine yardımcı olur. Bunun nedeni, temiz su tükettiğimizde ve bunu da gerekli miktarlarda tükettiğimizde, cildimiz gibi saçlarımızın da parlamasıdır.

Su, toksinlerin vücudumuzdan hızla atılmasına yardımcı olur. Bu, saçımızın doğal olarak uzamasına yardımcı olur.

Çok su tüketmek de saçınıza güç katacaktır. Daha güçlü saç, daha hızlı uzama demektir.

İnsanlar genellikle saçtaki kuruluğun neden olduğu saç kırılması ve saç dökülmesi yaşarlar. Su içmek saçınızın nemli kalmasına yardımcı olarak kırılmayı veya saç dökülmesini önler.

İyi nemlendirilmiş vücut saçınıza canlılık ve parlaklık verir. Vücudunuzu saf ve temiz suyla beslemek, sağlıklı ve güçlü saçlar çıkarmanın en doğal yolu olabilir.