Skip to main content

Su Arıtma Cihazı

Su arıtma cihazı musluktan akan suya arıtma işlemi uygulayarak temiz su içme ihtiyacınızı karşılar. Cihaz içinde bulunan birincil filtre aracılığı ile musluk suyunda bulunan kum, çamur ve toz tanecikleri üstün teknoloji sayesinde ayrıştırılır. Su böylelikle içilebilir bir hal kazanmış olur. İkincil olan filtre suda bulunan klor miktarının dengelenmesini sağlayarak suyun saflık derecesini ayarlar. Üçüncül filtrelemede ise suyun kokusu ve tadı biçimlendirilerek suya olabildiğinde en iyi koku ve tat seviyesine ulaşması sağlanır.

Su Arıtma Cihazı Modelleri

Temiz su ihtiyacı son dönemlerde giderek artan en önemli yaşam kayna haline gelmiştir.. Su arıtma cihazı sayesinde zengin bir çeşitlilik oluşmaktadır. Pompalı olan su arıtma cihazları şebeke sularının %99 oranında arıtma işlemi uygulayarak alkali form kazanmasını sağlar. 6 filtresi ve 12 litre genişliği olan hacmi ile verimli bir kullanıma imza atar.

Su arıtma cihazı, her an için temiz ve sağlıklı su içme imkânı tanımasıyla beraber şık tasarımlı musluk yapısı ile de oldukça göz alıcıdır. Kapalı kasa biçiminde olan su arıtma cihazı, kasa içinde yer alan 7 filtrasyon aşamasıyla beraber suyun saf forma kazanmasını sağlar. 8.5 pH seviyesine kadar su üretebilen bu cihazlar, az yer kaplayarak da mekândan tasarruf etmenizi sağlar. 8 aşaması bulunan su arıtma cihazı alkalin, mineral ve detox filtreleri sayesinde her ihtiyaç için oldukça işlevsel bir kullanım imkânı tanır. .5 pH seviyesinde ve mineral oranı olarak yüksek su arıtma işlemi yapabilen bu ürünler, tezgah altlarından en az yeri kaplar. Detox su arıtma cihazları elektrik gerektirmeyen teknolojisi ile dakikalar içinde pH seviyelerinde su arıtma işlemi yapar. Toksinler yüksek pH seviyesinde iken vücutta daha kolay bir şekilde atılır. XL filtresi bulunan su arıtma sürahilerinde ise suda bulunan klor ve kireç filtrelenerek lezzetli ve yumuşak su içme imkânı tanır. Oldukça pratik ve çevre dostu olan bu ürünler kolay çıkabilen kapak yapıları ile kolay bir dolum imkânı sunar. Ayrıca bulaşık makinesinde de rahatlıkla yıkanabilen bu cihazlar, ekonomik olarak su arıtma hizmeti sunmaktadır.