Skip to main content

Su Arıtma Tavsiye

Su Arıtma Sistemi Satın Almadan Önce Sormanız Gereken Sorular Nelerdir?
Su Arıtma Tavsiye?
Akıllı Bir Su Arıtma Tüketicisi Olun. Su Arıtma Cihazı İçinde. Filtre Ve Depo Vardır. 3-4 Tane Daha Ekstra Parça Vardır. Gözünüzde Fazla Büyütmeyin.
1. Filtre Kaliteli Olsun.
2. Depo Kaliteli Olsun.
Neden? 5 Filtre Ve 1 Depoya.
1 Buzdolabı Parası-! Ya Da,2 Bulaşık Makinası Parası!. Ya Da, 1 Klima Parası! Ödüyorsunuz? ve extra  Pazarlama Primleri Ödemek Zorunda Kalmayın.
Filtre Ve Depo Kaliteli Olursa, Cihaz Kolay Kolay Bozulmaz.
Yüksek Su basıncı varsa dairenizde neden pompalı elektrikli cihaz satın alıyorsunuz? ( garanti bitiminde .pompa bozuldu Adaptör bozuldu ) ek masraflarla karşılaşırsınız. Şehir şebeke su basınçları çok yeterli düzeydedir. Üstelik basınç düşürücü parça kullanıyoruz. Cihaz ve depo ömrünü uzatıyoruz. Basınçlar çok yeteri.
Ve Aşağıdaki Maddelere Dikkat Ederseniz. Paranız Cebinizde Kalır. Doğru. Su Arıtma Cihazını. Kolaylıkla Satın Almış Olursunuz.
1. Saygın Bir İşletmeyi Tercih Etmeye Çalışın.
Firma Faaliyet Süresini Öğrenin.
Şirket Ne Kadar Süredir Faaliyet Gösteriyor?
2. Sertifikalı Ürün Seçin, Sertifikalardan Emin Olun ( Görün) National Sanitation Foundation (Nsf) International Gibi Bir Üçüncü Taraf Kuruluş Tarafından Test Edildi Mi? Belgeyi Görün.
3. Mümkünse Kullananlardan Bilgi Tavsiye Alın. En İyi Su Arıtma Tavsiye Kullanan Gerçek Kullanıcılardan Alınandır.
4. Kurumsal Referanslarını İnceleyin. Resmi Kurum Kuruluş Ve Kurumsal Firma Referansları Çok Önemlidir. https://aritmapark.com/hakkimizda/referanslar/
5. Filtre Değişim Aralığı-Servis Maliyetleri Konusunu İyi Araştırın.
6. Ürün Ömrü, Garanti Süresi. Garanti Şartlarını İrdeleyin. 10 Yıl Gibi Astronomik Garantilere Dikkat Edin. Çoğunlukla. Sanayi Ve Ticaret Bakanlığının 10 Yıl Yedek Parça Bulundurma Şartı . Garanti Süresi Gibi Gösterilmeye Çalışılabilir.
7. Kullanılan Filtre Ve Yedek parçaların. Piyasada Bulunabilirliğini İnceleyin. Filtreler Kesinlikle Tekel Olmamalıdır.. Aksi Halde Yüksek Filtre Fiyatlarına Maruz Kalabilirsiniz.
8. Arıtılacak Suyu Tanıyın. Satıcıya Hangi Suyu Arıtacağınızı Belirtin,
9. Cihaz Fiyatından Taksit Sayısından Emin Olun.
10. Mümkünse Firmayı Ziyaret Edin. Ürünü Yerinde Görün. Satıcı İle Tanışın.
11. Mutlaka Kullanım Amacınıza Karar Verin. Yaklaşık Tüketim Miktarından Emin Olun.kaliteli su arıtma cihazı
12. İş Yeri Kullanımı İçin Satın Alacaksanız. Mutlaka Hangi Amaçlarla Kullanacağınız I. Yaklaşık Tüketim Miktarınızı, Personel Sayınızı, Mesai Süresini Belirtin.

13.su arıtma yorumlar I. Dikkate Alırken Fazla Kale Almayın.

14. Forum Sitelerine Nasıl Güvenebilirsiniz? Sahte Kullanıcı Adı İle.. Reklam Anlaşmaları İle Forum Sitelerince Korunan Kullanıcı Adı Rumuz Neyse. Banlanmayan. Gizli Firma Reklamlarını Nasıl Ayırt Edeceksiniz? Tüm Yazıların, Ya Başında Ya Sonunda. Firma İsmi. Ya da Https://Www. Aritmapark. Com/Urun/Abd-Akilli-Su-Aritma-Cihazi-Madein-Usa/ gibi firma linki Vardır. Su Arıtma Tavsiye Gizli Bir Reklam Olabilir.

15. E Ticaret Siteleri Satışları.

                    Cihazın tüm teknik bilgisine sahipmisiniz? Firma faaliyet süresini biliyor musunuz? Sertifikaları gördünüz mü? Montaj için tesisatçımı siniz. Arıza durumunda ne yapacaksınız. En

                   ve önemli hususlardan yorumlar konusu. Siz hiç 1 yıl sonra yorum yazılanı gördünüz mü? Yorumlar şu; Koli özeni kargo hızı vs. oysa bu iş sağlık. Unutmayın içiyorsunuz.

                      Çok daha ekonomik ucuz olmaları neden? Olabilir? Acaba ucuz Düşük maliyetli filtre, depo, ve malzemelerden yapılmış olabilir mi? Düşünün ; Kargo ücreti . Platform komisyonu minimum %10 ve %18 KDV. Bu maliyetlerle kaliteli ürün çok zor gözüküyor. Tüm bu soruları Kafanızdan cevaplayın ve tercihinizi yapın. Elbette ticareti güzel ürünü güzel firmalar olabilir. Doğru firma ve ürünü bulabilmenizi dileriz.

                    Küçük bir örnek vermek gerekirse. Sadece Bizim cihazımızdaki. Deponun maliyeti 330 tl. Rahat ulaşacağınız Bölgenizdeki firmalara 2 katı para verirsiniz. Ama her zaman karşınızda muhatap bulursunuz. Herhangi bir sorunda kapıda servis hizmeti alırsınız. Filtre değişim süresi ile uğraşmazsınız. Biraz fazla verir. Kaliteyi görür inceler. Sorup soruşturup. İyi firma ve ürünü bulabilir. Rahata kavuşabilirsiniz..

Saygılar sunarız. Doğru ürünü bulabilmeniz dileği ile.